Menu

The Menu

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Urband

30. septembra 2017 @ 21:30 - 23:00

5€

„Urband je pouliční šraml, který nasaje píseň do svého kostitřasného soukolí a semele ji do podoby, která připomíná řev vycházející z podezřelého lokálu po zavíračce. Můžete se dočkat ruských mafiánských písní, dekadentních valčíků, patetického blues či skřípajícího jazzu. Garantujeme pouliční drzost i kavárenský sentiment!“

Brnenské trio Urband u nás vystupovalo v auguste 2016 – muzikanti hrali všade, na terase, v podkroví aj v barovej miestnosti. Keďže to bol pre nás nezabudnuteľný zážitok, pozvali sme ich vystúpiť na festival Amplión, kde sa vďaka svojmu divokému pouličnému žánru skvele hodia. Uvidíte ich aj počas dňa v uliciach mesta.

———————-
Urband (Brno, CZ) is a busker street creature that absorbs music inside its creaky mechanism and what comes out then reminds mostly the roar emerging from a suspicious bar late after closing time. The trio (violin, guitar, double-bass) presents their blend of blues, indie folk and chanson with raw punk energy that makes sentimental love songs sound harsh and Jewish murder ballads sound tender. Insolence guaranteed!

Vtípil / Všianský / Červenka

Fan page kapely: www.facebook.com/UrbandBand

https://www.youtube.com/watch?v=FP_t9SocO_s

https://www.youtube.com/watch?v=BUs4WX3D4HI

Podrobnosti

Dátum:
30. septembra 2017
Čas:
21:30 - 23:00
Cena:
5€
Webstránka:
https://amplion.interticket.sk/program/urband-brno-cz-koncert-1776/6738

Miesto udalosti

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Telefón:
+421904256183
Webstránka:
wwww.artcafe.sk

Organizátor

Art Cafe
Telefón:
0907756765
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a bistro Art Cafe je situovaná v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a uchováte si krásne spomienky na dni strávené s nami. Tešíme sa na Vás.

Naša kaviareň sa nachádza na Akademickej ulici č. 2, iba kúsok nad schodmi, úzkou uličkou ponad Pizzériu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu ahoj@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?


Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov: Amplión (festival pouličných divadiel), Cap à l’Est (festival Francúzskej kultúry), ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

je HLAVNÝ PARTNER Art Cafe

Organizovanie podujatí

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.

ORGANIZÁCIA KONCERTOV

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej), či na 0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIKA PRE KAPELY

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru.
Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne. Rozmery pódia na terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.