Menu

The Menu

Loading Udalosti
Nájsť Udalosti

Nadchádzajúce Udalosti

Udalosti List Navigation

august 2017
Zadarmo

Jana Bednárová – Rastúce kamene

5. augusta @ 19:00 - 5. septembra @ 20:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Vernisáž výstavy

Vyhľadať viac »

Cap á l’Est – Ako utešiť priateľa

18. augusta @ 8:00 - 15:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Autorské čítanie Aksinie Mihailovej a Jána Zambora v sobotu 18.8. o 15h00. Aksinia Mihailova a Ján Zambor sú prekladatelia a samozrejme aj básnici. Obaja majú k žánru srdečný a melancholický prístup. . Obaja sa sústredia na tému literatúry, no najmä poézie. A s obomi sa v'daka festivalu francúzskeho umenia budete môcť stretnúť osobne v Art Cafe. Aksinia získala za svoju zbierku publikovanú vo vydavateľstve Gallimard ocenenie Prix Apollinaire a Ján vydal v roku 2016 odbornú publikáciu s podrobným rozborom diela Jána…

Vyhľadať viac »

Jazzové raňajky 18.-19.-20.8.

18. augusta @ 10:00 - 20. augusta @ 12:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Jazzové raňajky v Arte sa snáď stanú dobrou tradíciou!  Počas festivalu Zvuk for Štiavnica sa bude u nás servírovať k dobrým raňajkám nádherná hudba. "Prýcte!" 18.8.2017: Oliver Nosaczynski Bohovič 19.8.2017: Nikitin / Šrámek 20.8.2017: Pocta Dylanovi: Pospiš / Sillay Každý deň od 10h00.  

Vyhľadať viac »

Cap á l’Est – Ruža v zrkadle

18. augusta @ 17:00 - 18:30
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Jedna z najvýraznejších predstaviteliek slovenskej modernej poézie, Mila Haugová, sa predstaví v Art Cafe, v piatok 18.8. o 17h00. Nenechajte si ujsť výnimočné stretnutie s ženou, ktorá "pláva slovenskou poéziou ako dieťa hrajúce sa v rodičovskej záhrade, celé odeté v bielom, alebo ako socha vyrezaná na prove lode raziacej si cestu z ranného oparu na jazere". Úplne ľahostajná a predsa jej záleží na tomto svete, ktorý odzrkadľuje. Texty interpretuje v slovenčine Mária Danadová, Štefan Bučko. Vo francúzštine Anne-Marie Belime. „Báseň…

Vyhľadať viac »
október 2017
6EUR

Ivana Mer ft. Bára Zmeková

7. októbra @ 20:00 - 22:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Nesmierne sa tešíme na koncert dvoch talentov z Česka a Slovenska, Ivany Mer a Báry Zmekovej. Viac podrobností v evente na facebooku tu..

Vyhľadať viac »
+ Export Events
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a bistro Art Cafe je situovaná v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a uchováte si krásne spomienky na dni strávené s nami. Tešíme sa na Vás.

Naša kaviareň sa nachádza na Akademickej ulici č. 2, iba kúsok nad schodmi, úzkou uličkou ponad Pizzériu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu ahoj@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?


Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov: Amplión (festival pouličných divadiel), Cap à l’Est (festival Francúzskej kultúry), ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

Organizovanie podujatí

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.

ORGANIZÁCIA KONCERTOV

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej), či na 0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIKA PRE KAPELY

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru.
Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne. Rozmery pódia na terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.