Menu

The Menu

Loading Udalosti
Nájsť Udalosti

Nadchádzajúce Udalosti

Udalosti List Navigation

február 2018

Ján Viazanička – Krajina stredu

24. februára @ 11:00 - 6. apríla @ 18:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

OZ Povala a Art cafe Vás pozývajú na výstavu fotiek Krajina stredu! Krajina stredu je projekt vznikajúci na strednom Slovensku, ktorý sa začal v Periférnych centrách v Dúbravici blízko Banskej Bystrice minulé leto. Ján Viazanička v Periférnych centrách absolvoval aj letnú rezidenciu. Autor sám o projekte hovorí: „Krajinu stredu vnímam ako pokračovanie dlhej tradície v slovenskej dokumentárnej fotografii vzťahujúcej sa k slovenskému vidieku. (Plicka, Martinček, Benický etc.).  Je to projekt o krajine, ľuďoch, ktorí v nej žijú a ich tradíciách - minulých a súčasných. O…

Vyhľadať viac »
marec 2018

DJ Tullo, Rado Veselovsky a Special guest

31. marca @ 21:30 - 2:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Noc plná undergroundovej muziky, bude sa hrať tech house, techno a elektro. Prýc!

Vyhľadať viac »
apríl 2018

Festival Fjúžn / Colectivo Panamera

21. apríla @ 20:00 - 22:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map

Argentínsko Španielske trio Colectivo Panamera prvý krát navštívi Štiavnicu vďaka festivalu Fjúžn, ktorý sa bude konať aj v našom meste ...už po druhý krát. Môžete sa tešiť aj na sprievodné podujatia festivalu - na workshop o komunitnom organizovaní a na nedeľný brunch vo formáte language cafe. Info o lístkoch soon!

Vyhľadať viac »
jún 2018

Jaroslav Hutka v Art Cafe

4. júna @ 20:00 - 21:30
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
+ Google Map
6€

Jaroslav Hutka sa na koncertných pódiách pohybuje viac ako 50 rokov - koncertuje od roku 1966, prvé koncerty odohral na Karlovom moste. No a jeden zo svojich posledných koncertov na Slovensku vôbec, bude mať aj v Arte. "Chcel byť maliarom, no po okupácii v auguste 1968 mal pocit, že pri pesničkách treba zostať, kým cudzie vojská neodídu. Neodchádzali, až nakoniec odišiel do emigrácie on. Medzitým sa stihol stať pesničkárskou legendou, založiť voľné združenie Šafrán, podpísať Chartu 77. Vrátil sa počas…

Vyhľadať viac »
+ Export Events
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a bistro Art Cafe je situovaná v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a uchováte si krásne spomienky na dni strávené s nami. Tešíme sa na Vás.

Naša kaviareň sa nachádza na Akademickej ulici č. 2, iba kúsok nad schodmi, úzkou uličkou ponad Pizzériu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu ahoj@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?


Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov: Amplión (festival pouličných divadiel), Cap à l’Est (festival Francúzskej kultúry), ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

je HLAVNÝ PARTNER Art Cafe

Organizovanie podujatí

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.

ORGANIZÁCIA KONCERTOV

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0911 430 777 (Andrej), či na 0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIKA PRE KAPELY

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru.
Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne. Rozmery pódia na terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.