Menu

The Menu

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Ivana Mer, koncert

20. júna 2020 @ 19:30 - 21:00

7€

Tešíme sa, že Vás môžme pozvať na veľmi špeciálny koncert. Špeciálny, nielen preto, že bude prvým v Art Cafe po skončení núdzového stavu, ale zároveň aj prvým, ktorý rozoznie našu záhradu v deň letného slnovratu (ak počasie dovolí).

Koncert Ivany Mer, v špeciálnom elektro-akustickom prevedení plnom atmosféry Vás zavedie do poetických krajín, ktorými sa môžte nechať unášať a vychutnávať si súmrak.

Ivanu bude doprevádzať Cristian Estrella s príjemnými elektronickými zvukovými plochami a ďalšími jemnými nástrojmi, ktoré dotvoria atmosféru tejto snovej hudby.

Ivana Mer je speváčka, autorka hudby a textov, ktorá začala svoju hudobnú cestu v Prahe počas svojich štúdii kultúrnej antropológie. Ivanine hudobné aktivity sú úzko spojené s cestovaním, ktoré jej okrem inšpirácie prináša nielen spoluprácu s producentmi vo Francúzsku, Nemecku a Španielsku, ale aj s talentovanými hudobníkmi z Európy a celého sveta. Jej hudba znie v divadelných aj tanečných predstaveniach. Medzi inými pracovala spolu s Cristianom Estrellom na hudbe k predstaveniu Americky Cisár (Divadlo Pôtoň/Štúdio12), oceneného cenou Dosky za najlepšiu inscenáciu sezóny a k inscenácii Pastierska Symfónia (Divadlo Pôtoň), ktorá získala nomináciu v kategórii najlepšia scénická hudba. Momentálne pracuje na novom albume, ktorý uvedie na scénu tento rok.

Ivana je momentálne aj naša suseda, Štiavničanka a my sa tešíme, že slnovrat zažijeme spolu s ňou.

DôLEŽITÉ INFO PRE DIVÁKOV:

Kapacita našej záhrady je limitovaná, preto sa koncert pravdepodobne bude streamovať aj online. V prípade zlého počasia, dažďa a zimy, sa presunie do podkrovia, ale diváci sa budú môcť kedykoľvek prejsť aj po záhrade.
Rezervovať miesto si môžete na adrese artcafe@artcafe.sk
Vstupné 7 E – RÚŠKA (sú bohužiaľ stále) POVINNÉ.

* Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner Art Cafe v roku 2020 *

Event: https://www.facebook.com/events/254779472496653/

Podrobnosti

Dátum:
20. júna 2020
Čas:
19:30 - 21:00
Cena:
7€
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/254779472496653/

Miesto udalosti

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Telefón:
+421904256183
Webstránka:
wwww.artcafe.sk
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a kultúrne centrum Art Cafe je situované v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a kde pre vás organizujeme pravidelné kultúrne podujatia.

Nájdete nás na Akademickej ulici č. 2, kúsok nad schodmi, úzkou uličkou prejdete ponad Reštauráciu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?

 

Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Ahojte, sme opäť otvorení a tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou 21 rokov fungovania ako kaviareň, „komunitné centrum“ a hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru, alebo úspešný kvíz Ludwiga Bagina a Laca Mandora, Múdra Štiavnica. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, hosťujeme festivalové akcie, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, vedecké prednášky, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov, ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

Fond na podporu umenia je hlavným partnerom Art Cafe

je hlavným mediálnym partnerom Art Cafe

Info pre kapely a hudobníkov

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu ahoj@artcafe.sk.

Info pre kapely a hudobníkov

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0907 756 765 (Zuzana). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na ahoj@artcafe.sk, alebo artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0908987556 (Tomáš), alebo 0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIcké info

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru. Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne.

Rozmery pódia na letnej terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.