Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ivana Mer, koncert

20. júna 2020 @ 19:30 - 21:00

7€

Tešíme sa, že Vás môžme pozvať na veľmi špeciálny koncert. Špeciálny, nielen preto, že bude prvým v Art Cafe po skončení núdzového stavu, ale zároveň aj prvým, ktorý rozoznie našu záhradu v deň letného slnovratu (ak počasie dovolí).

Koncert Ivany Mer, v špeciálnom elektro-akustickom prevedení plnom atmosféry Vás zavedie do poetických krajín, ktorými sa môžte nechať unášať a vychutnávať si súmrak.

Ivanu bude doprevádzať Cristian Estrella s príjemnými elektronickými zvukovými plochami a ďalšími jemnými nástrojmi, ktoré dotvoria atmosféru tejto snovej hudby.

Ivana Mer je speváčka, autorka hudby a textov, ktorá začala svoju hudobnú cestu v Prahe počas svojich štúdii kultúrnej antropológie. Ivanine hudobné aktivity sú úzko spojené s cestovaním, ktoré jej okrem inšpirácie prináša nielen spoluprácu s producentmi vo Francúzsku, Nemecku a Španielsku, ale aj s talentovanými hudobníkmi z Európy a celého sveta. Jej hudba znie v divadelných aj tanečných predstaveniach. Medzi inými pracovala spolu s Cristianom Estrellom na hudbe k predstaveniu Americky Cisár (Divadlo Pôtoň/Štúdio12), oceneného cenou Dosky za najlepšiu inscenáciu sezóny a k inscenácii Pastierska Symfónia (Divadlo Pôtoň), ktorá získala nomináciu v kategórii najlepšia scénická hudba. Momentálne pracuje na novom albume, ktorý uvedie na scénu tento rok.

Ivana je momentálne aj naša suseda, Štiavničanka a my sa tešíme, že slnovrat zažijeme spolu s ňou.

DôLEŽITÉ INFO PRE DIVÁKOV:

Kapacita našej záhrady je limitovaná, preto sa koncert pravdepodobne bude streamovať aj online. V prípade zlého počasia, dažďa a zimy, sa presunie do podkrovia, ale diváci sa budú môcť kedykoľvek prejsť aj po záhrade.
Rezervovať miesto si môžete na adrese artcafe@artcafe.sk
Vstupné 7 E – RÚŠKA (sú bohužiaľ stále) POVINNÉ.

* Toto podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner Art Cafe v roku 2020 *

Event: https://www.facebook.com/events/254779472496653/

Details

Date:
20. júna 2020
Time:
19:30 - 21:00
Cost:
7€
Website:
https://www.facebook.com/events/254779472496653/

Venue

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Phone
+421904256183
View Venue Website