Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Koncert Roberta Pospiša a Martina Sillaya

4. júla 2021 @ 20:00 - 21:30

5€
Koncert na letnej terase Artu je vždy sviatok. Tentokrát začiatok leta oslávime v nedeľu večer 4.7. o 20h00 so skvelými hudobníkmi z Real Music House. Snáď bude počasie priaznivé a vaše drinky chladivé.
Inšpiráciou pre Roberta Pospiša a Martina Sillaya, je neustále hľadanie pravdy v ich životoch. To so sebou prináša aj nepretržité objavovanie nových hudobných výrazov. Práve preto pôsobia autori aj ako producenti na nahrávkach, ktoré oslovujú výpoveďou a vyzretosťou hudobného názoru.
Počas svojich letných koncertov odohrajú Robert Pospiš & Martin Sillay výber zo svojej bohatej diskografie. Pôjde o ich obľúbené skladby v nových aranžmánoch.
Ide o výrazné mená slovenskej hudobnej scény. Obaja hudobníci sú rešpektovaní nielen ako aktívni interpreti, ale aj ako producenti oceňovanej slovenskej hudby a zakladatelia uznávaného vydavateľstva Real Music House. Na svojom konte majú desať autorských albumov a viac ako osemdesiat nosičov s ich producentským a zvukovým podpisom. Albumy hudobnej dvojice Robert Pospiš & Martin Sillay sa pravidelne dostávajú na prvé priečky ankiet o najlepšie slovenské albumy.
Toto podujatie sa uskutoční za dodržania aktuálne platných protipandemických opatrení.
Vstupné 5 EUR (info o predaji vstupeniek zverejníme čoskoro na www.ticketlive.sk).
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podrobnosti

Dátum:
4. júla 2021
Čas:
20:00 - 21:30
Cena:
5€

Miesto udalosti

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Telefón:
+421904256183
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Art Cafe
Telefón:
0907756765