Menu

The Menu

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Martin Chrobák a Andrea Tkáčová

23. augusta 2019 @ 20:00 - 21:30

Folkový večer pesničkára Martina Chrobáka. Spoluúčinkuje huslistka Andrea Tkáčová.

MARTIN CHROBÁK
Hudobný publicista, pesničkár, zručný gitarista. Pôsobil vo folkovom duu Harachrobák, v projekte Private Music, v štúdiu i naživo spolupracoval s ďalšími folkermi a so skupinami ako Jednofázové kvasenie a Padlášový výber. Naživo vystupuje v duu alebo triu, pôvodné pesničky nahráva s podporou kompletnej štúdiovej skupiny vrátane známych hudobníkov (Jaslovský, Procházka, Husovský, Turtev…). Veľký význam v svojej tvorbe pripisuje textom. Vydal tri autorské CD. Na tom, zatiaľ poslednom s názvom Radosť & záujem sa výrazne podpísali aj autorky z Banskej Štiavnice – Andrea Kočalková a Zuzana Knezovičová. Profesionálne sa venuje vydavateľskej činnosti. Je šéfredaktorom časopisu Nový Populár.
www.martinchrobak.sk

ANDREA TKÁČOVÁ
Huslistka Andrea Tkáčová hrávala v menších i väčších zoskupeniach viacerých hudobných štýlov (blues, bretónska hudba, world music, klasická hudba, meditačné žánre). Spolupracovala s osobnosťami ako Zuzana Suchánková, Juraj Turtev, Ivana Mer. Vystupuje na Slovensku i v zahraničí.
a-tka.webnode.sk

Organizáciu podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia (FPU).

Dobrovoľné vstupné.

Podrobnosti

Dátum:
23. augusta 2019
Čas:
20:00 - 21:30
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/363253961256093/

Miesto udalosti

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Telefón:
+421904256183
Webstránka:
wwww.artcafe.sk

Organizátor

Art Cafe
Telefón:
0907756765
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a kultúrne centrum Art Cafe je situované v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a kde pre vás organizujeme pravidelné kultúrne podujatia.

Nájdete nás na Akademickej ulici č. 2, kúsok nad schodmi, úzkou uličkou prejdete ponad Reštauráciu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?

 

Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Ahojte, sme opäť otvorení a tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou 21 rokov fungovania ako kaviareň, „komunitné centrum“ a hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru, alebo úspešný kvíz Ludwiga Bagina a Laca Mandora, Múdra Štiavnica. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, hosťujeme festivalové akcie, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, vedecké prednášky, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov, ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

Fond na podporu umenia je hlavným partnerom Art Cafe

je hlavným mediálnym partnerom Art Cafe

Info pre kapely a hudobníkov

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu ahoj@artcafe.sk.

Info pre kapely a hudobníkov

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0907 756 765 (Zuzana). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na ahoj@artcafe.sk, alebo artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0908987556 (Tomáš), alebo 0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIcké info

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru. Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne.

Rozmery pódia na letnej terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.