Menu

The Menu

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

VERNISÁŽ VÝSTAVY HANY MIKULENKOVEJ

12. januára @ 17:00 - 13. februára @ 23:00

Prvá tohoročná vernisáž obrazov a grafík v Art Cafe predstaví tvorbu Hany Mikulenkovej.

Výstava nesie názov Before. Now. Later.

Hana Mikulenková študovala maľbu na VŠVU v Bratislave a v súčasnosti žije striedavo v Čechách a na indonézskom Bali. Niektoré diela vystavené v Art Cafe vznikali práve počas jej tvorivého pobytu, ale aj v predchádzajúcich obdobiach po ukončení štúdií. V jej tvorbe prevláda fascinácia prírodou – v podobe tropického pralesa a rastlín, ale využíva aj rôzne znaky (srdce, kotva, kvetina) z jazyka grafity. Jej šťavnaté podanie pripomína tropické ovocie a živé farby prinesú do zimnej Štiavnice závan tropických krajín. Na vernisáži budeme s autorkou diskutovať o jej tvorbe, živote na Bali a o tom, ako Indonézia ovplyvnila jej ďalšie smerovanie.

Vernisáž s diskusiou a premietaním fotiek sa uskutoční v sobotu 12.1. o 17.00 v Art Cafe, Akademická 2, Banská Štiavnica. Srdečne pozývame. Konanie výstavy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia (FPU).

Trvanie výstavy: 13.1. – 13.2. 2019

Autorkina webstránka: www.hanamikulenkova.com

Photo credit / Foto k eventu: Iveta Cevorová

Podrobnosti

Začiatok:
12. januára @ 17:00
Koniec:
13. februára @ 23:00
Webstránka:
www.facebook.com/events/310979016194230/

Miesto udalosti

Art Cafe
Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
Telefón:
+421904256183
Webstránka:
wwww.artcafe.sk

Organizátor

Art Cafe
Telefón:
0907756765
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a kultúrne centrum Art Cafe je situované v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a kde pre vás organizujeme pravidelné kultúrne podujatia.

Nájdete nás na Akademickej ulici č. 2, kúsok nad schodmi, úzkou uličkou prejdete ponad Reštauráciu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?

 

Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov: Amplión (festival pouličných divadiel), Cap à l’Est (festival Francúzskej kultúry), ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

je HLAVNÝ PARTNER Art Cafe

Organizovanie podujatí

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.

ORGANIZÁCIA KONCERTOV

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0907 756 765 (Zuzana). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo  0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIKA PRE KAPELY

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru.
Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne. Rozmery pódia na terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.