Info pre kapely a hudobníkov

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu, zavolajte Michalovi Izakovičovi na číslo +421 903 271 342 alebo napíšte na adresu ahoj@artcafe.sk.

Info pre kapely a hudobníkov

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0907 756 765 (Zuzana). Pošlite nám svoj press kit (linky na vašu hudbu, fotky na facebook alebo poster, napíšte kedy by ste chceli mať koncert, kontakt). Vzhľadom na veľmi veľký záujem kapiel/hudobníkov o vystupovanie v Art Cafe, nie sme schopní odpovedať každému. Ak budeme mať záujem zorganizovať koncert, ozveme sa Vám čo najskôr.

TECHNIcké info

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru. Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne.

Rozmery pódia na letnej terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.

Parkovanie v bezprostrednej blízkosti Art Cafe nie je možné. Na vyloženie nástrojov môžete zastať pod schodami Art Cafe na Akademickej 2, potom prosím preparkujte na platené parkovisko 100 m od nás, na Akademickej 11. O akejkoľvek alternatívnej možnosti parkovania sa dohodnite priamo s klubom.