Menu

The Menu

Loading Udalosti

Nadchádzajúce Udalosti

Udalosti Search and Views Navigation

Nájsť Udalosti

Udalosti Search

február 2019

Kubo Ursíny a Teatro Fatal

23. februára @ 22:30 - 23:30
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01

Kubo Ursiny sa po rokoch vracia k projektu Teatro Fatal, a aj do Art Cafe. Nový program bude pozostávať z nových aj starších autorských skladieb, pričom zaznejú niektoré hity Jakubovho otca Deža a sľubuje aj prekvapenie. S Kubom Ursinym si zahrá bubeník Marián Slávka znamy zo skupín Talent Transport a Longital a tiež mladí talentovaní hudobníci Tomo Michalčák a Štefi Tomko (gitary, basgitary a iné nástroje) zo skupiny Aces. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Informácia o vstupenkách…

Vyhľadať viac »

marec 2019

InMusic Talks, diskusia

15. marca @ 19:00 - 21:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01

InMusic Talks je sprievodným podujatím koncertu Ensemble Ricercata v rámci cyklu Komorné koncerty v Banskej Štiavnici s názvom Intermezzo, ktorý sa uskutoční 16. 3. o 19:00 v Kultúrnom centre v Banskej Štiavnici. Diskusia sa uskutoční v Art Cafe 15.3.2019 o 19h00. Hostia: Helga Varga Bach, Ivan Šiller Moderuje: Matúš Bišťan

Vyhľadať viac »

Modré hory v Arte

16. marca @ 20:30 - 22:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
7EUR – 10EUR

Modré hory sa po roku vrátia do Art Cafe! Lyrik, Bene a Roland Kánik, jedno pódium a veľká radosť z koncertovania. Motto „nudnejší jak život“ vymenili za „o všetkom a o ničom rap“, ale furt sú to ten istý Lyrik a ten istý Bene a chrbáty im kryje Roland Kánik. Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, týmto trom tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú, lebo keď sa oprú do dní, ticho to plachtí cez tie svety…

Vyhľadať viac »

ZVA 12-28 BAND

22. marca @ 20:30 - 22:00
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01

Bluesový koncert našej obľúbenej Zvolenskej legendy bol presunutý z decembra na marec - v sobotu 23.3. Tešíme sa, že prídete.

Vyhľadať viac »

apríl 2019

Edo Klena & Klenoty – VATA

12. apríla @ 20:00 - 21:30
Art Cafe, Akademická 2
Banská Štiavnica, 969 01
5EUR

Prešovský pesničkár Edo Klena a jeho rocková kapela KLENOTY koncom marca vydajú nový album. Týždeň pred Veľkou nocou pricestujú zo Slovenského Seattlu, aby ho uviedli v Arte aj pred Štiavnickým publikom. https://www.youtube.com/watch?v=OV6XYLaKKfw&t=2s https://www.youtube.com/watch?v=oQkJR5Z8Bvg https://www.youtube.com/watch?v=dAGVE_UVKY4 https://bandzone.cz/edoklenaklenoty

Vyhľadať viac »
+ Export Events
Kontakt

Neváhajte nás

kontaktovať

Buďme v kontakte

Kaviareň a kultúrne centrum Art Cafe je situované v krásnom prostredí Banskej Štiavnice, kde nájdete pohodu, príjemnú obsluhu a kde pre vás organizujeme pravidelné kultúrne podujatia.

Nájdete nás na Akademickej ulici č. 2, kúsok nad schodmi, úzkou uličkou prejdete ponad Reštauráciu Matej.

Keby ste si chceli od nás objednať tričko napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.
Doručíme vám ho na dobierku až domov.

Ak Chcete dostávať najaktuálnejšie novinky, vyplňte prosím svoj e-mail?

 

Sme aj na sociálnych sieťach

tu nájdete najaktuálnejšie informácie

Home Page

Víta Vás

Art Cafe

Toto

Sme my

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub.

Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás organizovať intímnejšie podujatia ako diskusie so známymi osobnosťami, autorské čítania kníh. Celý rok vystavujeme obrazy mladých talentovaných umelcov podľa výberu našej kurátorky Juliany Mrvovej.

Naše priestory ponúkame partnerom festivalov: Amplión (festival pouličných divadiel), Cap à l’Est (festival Francúzskej kultúry), ale aj iným inštitúciám, občianskym združeniam a firmám na organizáciu vlastných podujatí, workshopov či teambuildingov. Vieme počas nich zabezpečiť hosťom raňajky a catering.

je HLAVNÝ PARTNER Art Cafe

Organizovanie podujatí

Organizovanie

Podujatí

Ak máte záujem zorganizovať u nás oslavu, seminár, workshop, stretávku zo školy či prezentáciu napíšte nám na adresu artcafe@artcafe.sk.

ORGANIZÁCIA KONCERTOV

Ak ste umelec alebo kapela a chceli by ste si zahrať v Art Cafe, napíšte nám na adresu: artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo 0907 756 765 (Zuzana). Pošlite nám:

  • Linky na vašu hudbu
  • Fotky na facebook alebo poster
  • Navrhnite kedy by ste chceli mať koncert
  • Telefónne číslo

Ozveme sa vám naspať, hneď ako to bude možné.

Iné podujatia

Pre akékoľvek iné podujatia, je možne si dohodnúť podmienky osobitne na artcafe@artcafe.sk alebo zavolajte na číslo  0907 756 765 (Zuzana).

TECHNIKA PRE KAPELY

Koncerty sa konajú v podkrovnej časti hudobného klubu, ale aj na terase (najmä v lete), a nezriedka v barovej časti kaviarne, ktorá má originálnu atmosféru.
Terasa je otvorená od mája do októbra a podkrovie celoročne. Rozmery pódia na terase sú: 5 m x 2 m. Rozmery pódia v podkroví: 3 m × 7 m.