Sisa Feher / KHI / 10.3.2023 od 20h00


Sisa Feher / KHI / 10.3.2023 od 20h00
Sisa Fehér má Štiavnicu a Štiavnica má Sisu Fehér.
V piatok večer 1O. marca 2023 o 20h00 sa na Povale stretneme aj s jej priateľmi muzikantmi, aby nám spolu zahrali piesne z nového albumu KHI.
Martina Slivková pre Hudba.sk o ňom napísala: „Album vyšiel vo vydavateľstve Slnko Records a obsahuje deväť piesní. Sisa sa na svojej novinke vracia k alternatívnemu jazzu a k angličtine, ktorá jej hlasovému prejavu pristane. Je cítiť, že toto je jej komfortná zóna a speváčka vyváženou nahrávkou nedáva priestor na pochybnosti. Pri tvorbe novinky ju vraj inšpirovala „nefunkčná ľudská spoločnosť, bezpodmienečne problematická láska, víno a krása medzi tým všetkým“. Podarilo sa jej pritom nahrať presvedčivý a sebavedomý album, ktorý srší energiou. (…) Nová nahrávka Sisy Fehér je dôkazom jej hudobnej vyspelosti. Už sme si zvykli, že v jej prípade nie je prekvapením, ak vydá dobrý album, skôr to, akou cestou sa vyberie. Album KHI je jazzový, miestami filmovo veľkolepý, ale na moment dokáže byť aj očarujúco jednoduchý. Je z neho cítiť láska a rešpekt k jazzu, ale srší z neho aj túžba a potreba ísť do sveta na koncertné pódiá. V živej podobe bude KHI nepochybne intenzívnym zážitkom.“
****
Sisa Fehér – spev, gitara
Vojtěch Procházka – piano, synth
Miloš Klápště – kontrabas, spev
Jakub Kačic – bicie
Oskar Török – trúbka, spev
Miroslav Hloucal – krídlovka
Štepán Janoušek – trombón, spev
****
Vstupenky si môžete kúpiť v predpredaji na stránke Tootoot: https://tootoot.fm/sk/events/63c0680fa689d213b4e9fdc8
Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov podporil v rámci projektu 25 rokov Art Cafe Fond na podporu umenia.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.