Archívny chlapec a Kolowrat 23.4.2022


Archívny chlapec a Kolowrat 23.4.2022

Pozývame vás na dvojkoncert Archívneho chlapca a Prešovskej legendy Kolowrat, na povale Art Cafe v sobotu 23. 04. 2022 o 20:00 hod.

KOLOWRAT: BICHROM

Bichrom sú dve farby. Dve farby z celku. Z obalu i výplne zostalo toľko, aby to držalo pokope. Len jedna gitara a jeden spev. Streetfolkové verzie piesní rokenrolovej zostavy sú výsledkom kratochvíle dvoch jej členov počas prestávky kapely. Jedenásť piesní z ich akustických vystúpení z predpandemického obdobia sa dočkalo štúdiového zaznamenania. Výber prestupuje všetkými troma albumami Kolowratu, strieda rýchlosť i nálady a zo všetkých síl sa snaží, aby tých farieb na ňom bolo nakoniec viac ako dve.

ARCHÍVNY CHLAPEC:

Slovenský gitarista, spevák a skladateľ Archívny Chlapec vydal na značke Slnko Records svoj tretí album s názvom Zapadákov. Kolekciou intímnych piesní sa po tranzitnej fáze vrátil naspäť k pesničkárstvu postavenom na akustickej gitare a úprimných textoch o rodine, detstve a živote v malom meste, …ale aj do Banskej Štiavnice! Tešíme sa na vás!

Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupenky na podujatie si môžete kúpiť online tu: https://www.ticketlive.sk/sk/event/archivny-chlapec-a-kolowrat-23-04-2022

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.