Dukla + Anki / Koncert 5.4.2024 o 20h00


Dukla + Anki / Koncert 5.4.2024 o 20h00
DUKLA
je pražská kapela hrajúca gitarový pop nesúci odkaz novej vlny, post punku, deväťdesiatkových gitaroviek ale aj súčasnej klubovej hudby. Majú na konte množstvo singlov, niekoľko EP a album Honza, za ktorý zožali pozitívne ohlasy a nomináciu na hudobné ceny Apollo za platňu roku 2020.
Kapela 16.2.2024 vydáva nový album Druhý breh (pod značkou Bumbum Satori). S jeho vydaním bude spojené veľké jarné česko-slovenské turné. Na novom albume je viditeľný posun ku klubovejšej hudbe bez toho, aby zároveň opúšťali to, čo je pre nich typické – výrazné melódie a nostalgické texty, ktoré s priznanou naivitou reflektujú život v meste.
Pražská kapela Dukla v zložení: Lukáš Vydra, Jozef Hradilek, Jáchym Krohe, sa v Art Cafe prvýkrát predstaví 5. apríla 2024 so supportom Ankiho.
*****
ANKI
je Česko-vietnamský cloud rapper, ktorý si hľadá miesto na rapovej scéne, aj osobnom živote. Autenticky, bez striktných línií alebo falošnej jstoty. Motívy chudoby, periférií, zmeny životných pomerov a vlastnej identity sa stretávajú s potrebou vyjadriť sa bez
okázalých póz.
*****
Vstupné: Študenti 5. Dospelí v predpredaji 11/13, na mieste 15 eur.
Kupujte online, ušetríte: https://tootoot.fm/sk/events/65bb49b6a2ec3d11d0b45931
*****
Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov v rámci projektu „26 rokov Art Cafe“ podporil Fond na podporu umenia.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.