Helado Infinito


Helado Infinito
Počas festivalu [fjúžn] v sobotu večer 11.6. o 19h30 budeme v Arte hosťovať latinskoamerické duo, Loretu Neira Ocampo z Chile a Victora Borgerta z Argentíny.
Helado Infinito je mixom popu, folku, hip-hopu a elektroniky. Ich dva albumy „Canciones Dispersas“ (2017) a „El Movimiento del Error“ (2019) boli plne zložené, nahrané, zmiešané a masterované členmi kapely v spolupráci s priateľmi po celom svete a tento spôsob práce sa výrazne podpísal aj na ich hudbe. Helado Infinito vystupovali vo viac ako 25 rôznych krajinách. Teraz sa konečne, po takmer roku v Čile vracajú do Európy, kde odohrajú sériu koncertov a kde zároveň plánujú dokončiť svoj tretí album.
V rámci projektu SLICE, Slovensko Islandská spolupráca pri rozvoji malých kultúrnych centier (CLT02019) bolo toto podujatie finančne podporené občanmi Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Grantov EHP a spolufinancované zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky a vlastných zdrojov OZ Povala.
Toto podujatie z verejných zdrojov podporil aj Fond na podporu umenia.
Vstupné na mieste: 5 eur

See less

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.