Matúš Bakyta / Ako horieť a nevyhorieť / 3.12.2022


Matúš Bakyta / Ako horieť a nevyhorieť / 3.12.2022
Doprajte si priestor na zamyslenie sa nad svojim pracovným nasadením, nad tým, čo vás v živote baví a teší, a kde naopak možno svoje nadšenie a energiu strácate. 3.12. od 15h00-17h00 sme pre vás so skúseným lektorom pripravili prednášku a debatu „Ako horieť a nevyhorieť“ o syndróme vyhorenia, a o tom ako si pomôcť, ak nás postihol. Prednáška Matúša Bakytu bude vedená pútavou a zábavnou formou, s priestorom na otázky a diskusiu. Obsah je rozdelený do 3 základných častí:
1) Syndróm vyhorenia (čo to je, príp. nie je, ako ho môžeme rozpoznať)
2) Príčiny vyhorenia (aké okolnosti môžu k vyhoreniu prispievať, aké typy ľudí sú naň náchylnejšie)
3) Prevencia vyhorenia (kde a ako hľadať zdroje, ako vytvárať vhodné podmienky – pre seba, v práci, doma., ako pomôcť niekomu inému…)
VSTUPNÉ DOBROVOĽNÉ
(na záver môžete prispieť podľa svojich možností a spokojnosti ?
O lektorovi:
Matúš Bakyta – od roku 1993 pôsobil vo viacerých mimovládnych organizáciách (Greenpeace, Živica, Ľudia proti rasizmu), po 12 rokoch zažil syndróm vyhorenia a jeho následnú terapiu na vlastnej koži. Kamaráti mu zo srandy hovoria, že je skrachovaný aktivista, ale my si myslíme, že je naopak super psychológ a skvelý človek, ktorého sa oplatí spoznať. Matúš vyštudoval psychológiu a vyhoreniu sa venoval aj vo svojej diplomovej práci. Od roku 2009 pracuje ako lektor a konzultant (http://www.refreshed.sk/)

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.