Slovenská Tepláreň v Art Cafe, v sobotu 19.11.2022


Slovenská Tepláreň v Art Cafe, v sobotu 19.11.2022
Art Cafe a festival Nasuti sa pridávajú k vyše 600 organizáciám a umeleckým zoskupeniam naprieč celou krajinou a k celoslovenskej iniciatíve Slovenská Tepláreň, pretože:
– Chceme vyjadriť spolupatričnosť rodinám a blízkym Matúša a Juraja, ktorí boli zavraždení z nenávisti v bare Tepláreň v Bratislave.
– Chceme vyjadriť úctu, vďaku a rešpekt tým, ktorí z Teplárne vytvorili otvorené miesto na stretávanie sa slobodných ľudí.
– Chceme vyjadriť jednoznačnú podporu všetkým ľudom, ktorí sa identifikujú ako LGBTI+.
– Chceme, aby bolo Slovensko krajinou, kde sa všetci môžu cítiť bezpečne a kde je príslušnosť k akejkoľvek menšine prijímaná s rešpektom ako prirodzená súčasť spoločnosti.
– Chceme podporiť zmenu legislatívy tak, aby zabezpečila dôstojný a plnohodnotný život všetkým ľuďom na Slovensku vrátane LGBTI+ ľudí.
– Chceme kráčať cestou nenásilia, spolupatričnosti a tolerancie a preto sa aj Art Cafe a festival Nasuti v Banskej Štiavnici zúčastňujú spoločnej iniciatívy Slovenská Tepláreň, a to v sobotu večer 19.11.2022 od 20h00.
*****
LINEUP
20h00 – Tereza & Jaro band (local support)
20h30 – Kotúče DM
21h30 – Terrible 2’s (Lucia Piussi, Agnes Lovecká)
DJ set, Kinet (Nu Spirit)
Vstupné 10 eur bude venované na dobročinné účely.
Zľava zo sociálnych dôvodov bude uplatniteľná na bráne 🙂
*****
V rámci projektu SLICE, Slovensko Islandská spolupráca pri rozvoji malých kultúrnych centier (CLT02019) bolo toto podujatie finančne „Podporené občanmi Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Grantov EHP. Spolufinancované zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky a OZ Povala.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.