Stretnú sa rabín, kňaz a imám… v Art Cafe


Stretnú sa rabín, kňaz a imám… v Art Cafe
Ak vám názov tejto diskusie pripomína židovskú anekdotu, tak sa nemýlite.
Debatovať v mieri aj s humorom spolu budú duchovní troch veľkých svetových náboženstiev:
– liberálny rabín Miša Kapustin
– katolícky kňaz Radoslav Šaškovič a za starokatolíkov Martin Kováč
– imám Mohamad Safwan Hasna.
Moderovania sa ujme Peter Petrovič.
Debata sa uskutoční vo štvrtok 14.10.2021 o 17h00 na povale Art Cafe a pre tých, čo sa nemôžu zúčastniť, plánujeme aj jej online prenos na našom facebooku a záznam na youtube kanáli Art Cafe.
Vstup na podujatie sa bude riadiť platnými opatreniami v režime OTP. Prineste si respirátory/ rúška. Tešíme sa na vás.
Viac info v podujatí na FB tu: https://fb.me/e/UNlNFgQJ
****
Táto diskusia je súčasťou projektu “Boj proti islamofóbii a podpora obetí trestných činov z nenávisti na Slovensku // Combating Islamophobia and supporting hate crime victims in Slovakia”, s akronymom SalamSK. V partnerstve ho realizujú Islamská nadácia na Slovensku a Liga za ľudské práva, s finančnou podporou Európskej únie cez program Práva, Rovnosť a Občianstvo (2014-2020) v období od 1. januára 2021 do 31. decembra 2022.
V rámci projektu SLICE, Slovensko Islandská spolupráca pri rozvoji malých kultúrnych centier (CLT02019) bolo toto podujatie finančne podporené tiež občanmi Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Grantov EHP a spolufinancované zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky, Fondu na podporu umenia a vlastných zdrojov OZ Povala.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.