TripleJump @Art Cafe Banská Štiavnica +Jam Session / 29.4.2023 od 20h00


TripleJump @Art Cafe Banská Štiavnica +Jam Session / 29.4.2023 od 20h00
Po minuloročnom, mimoriadne úspešnom 2-mesačnom turné TripleJump, sa toto multižánrové trio opäť vracia na festivalové pódiá a do známych klubov na Slovensku, v Česku a Rakúsku. Popri ich doterajšej tvorbe ponúknu aj úplne nové piesne a skladby. Tie budú súčasťou CD, ktoré je sprodukované exkluzívne len pre toto turné a to len v limitovanom počte kusov.
TripleJump založil popredný predstaviteľ súčasnej hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala (spolupráca s Gary Husband, Poogie Bell, Victor Bailey, Eric Marienthal ai.). Tvorí trio s fenomenálnymi mladými hudobníkmi, ktorými sú bubeník, producent a multiinštrumentalista David Hodek (Reuben James, Keyon Harrold, Soweto Kinch) a talentovaný basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino. Tí su popri leadrovi v projekte aktívni aj autorsky.
Triple Jump svojou originálnou koncepciou reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov. Okrem prezentácie strhujúcich inštrumentálnych výkonov obohacujú svoje energické vystúpenie aj vokálnym prejavom a rapom. Taktiež spolupracujú s viacerými hudobnými hosťami. V súčasnej dobe títo traja umelci spoločne pripravujú debutové EP.
Po koncerte v Banskej Štiavnici robí TripleJump afterparty spojenú s Jam Session. Takže …všetci miestni muzikanti sú vítaní na našej povale. Prýcte.
Triple Jump (live zostrih):
https://www.youtube.com/watch?v=EotOoOMAahI
*****
*****
Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu „25 rokov Art cafe“.
Ďakujeme.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.