Večer najlepších filmov a seriálov roka 2021 s Petrom Konečným


Večer najlepších filmov a seriálov roka 2021 s Petrom Konečným
V piatok 18.2.2022 o 19h00.
Rok 2021 bol opäť zaťažený pandémiou, ale už teraz je jasné, že priniesol mimoriadne diela v oblasti svetovej kinematografie a seriálovej televíznej produkcie.
Počas filmového večera si predstavíme len to najlepšie z moderného vnímania audiovizuálneho umenia. Je pozoruhodné, ako sa tento druh tvorby stále vyvíja a hľadá nové cesty ako zaujať často presýtených divákov a diváčky. Nestrácajte čas s priemernosťou a balastom. K slovu sa tentoraz dostane iba kvalita. A sprevádzať vás ňou bude šéfredaktor portálu Kinema.sk, spoluautor filmovej relácie Do Kina v rádiu Slovensku a člen programového tímu najdiváckejšieho slovenského filmového festivalu Cinematik – Peter Konečný. Predstaví vám desiatky mimoriadnych filmov ostatných mesiacov, ktoré ho skutočne zaujali.
My sa už teraz veľmi tešíme na pohodový zimný večer na povale v Art Cafe. Prosíme, prineste si respirátory a covid pasy, podujatie bude v režime “Očkovaní”. Vstupné (odporúčané) 4 e.
Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.