Večer najlepších filmov a seriálov roka 2023 s Petrom Konečným


Večer najlepších filmov a seriálov roka 2023 s Petrom Konečným
Rok 2023 priniesol mimoriadne diela v oblasti svetovej kinematografie a seriálovej televíznej produkcie. Počas filmového večera s Petrom Konečným si opäť predstavíme len to najlepšie z moderného vnímania audiovizuálneho umenia.
Je pozoruhodné, ako sa tento druh tvorby stále vyvíja a hľadá nové cesty ako zaujať divákov a diváčky presýtených obrovskou ponukou streamovacích platforiem. Nestrácajte čas s priemernosťou a balastom. K slovu sa tentoraz dostane iba kvalita. A sprevádzať vás ňou bude šéfredaktor portálu Kinema.sk, spoluautor filmového podcastu Vertigo, online relácie Screener a člen programového tímu najdiváckejšieho slovenského filmového festivalu Cinematik – Peter Konečný. Predstaví vám desiatky mimoriadnych filmov a seriálov ostatných mesiacov, ktoré ho skutočne zaujali. Ak ste už Večer najlepších filmov u nás absolvovali, tak viete, že to bude skôr “noc”, pôjde o 3 hodiny nabité skvelými odporúčaniami a prúdom Peťovho pútavého rozprávania. Je dobré si doniesť niečo na malý hlad a zápisník. O drinky sa postaráme my.
Vstupné: 7€/ na mieste 8€
Zľavnené študentské vstupné: 3€/ na mieste 4€
Dĺžka podujatia: 170 minút
Organizáciu tohto podujatia z verejných zdrojov podporil aj Fond na podporu umenia v rámci projektu “26 rokov Art Cafe”.

+ There are no comments

Add yours

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.